• Sole

Hovory na kosmetice

Aktualizováno: 4. 10. 2020

Drazí moji.

Už týdny nosím v hlavě a na všelijakých připomínky toho, na co se mně ptáte, co jsem slíbila zjistit, poslat a předat při další návštěvě.


Proto jsem se rozhodla, že založím takové naše Hovory na kosmetice.Zkrátka náš společný deníček, kde najdete vše, na co se ptáte,

co vás zajímá, co hledáte, co potřebujete.


Věřím, že se tak budeme vzájemně inspirovat, protože sdílená radost je násobná radost.

A naopak, i sdílené trampoty a trable a nejen s pletí, mohou dalším lidem pomoci, že v tom zkrátka nejsme sami. Protože nikdy nejsme :-)!


Tímto vyhlašuji Hovory na kosmetice za zahájené. A to díky vám, že si stále dopřáváte relax a péči u mně v Sole studiu.


Takže na zdraví, na krásu a na pohodu Vašeho těla i duše!Tento týden se budeme věnovat péči Caviar de Russie

Má dlouholetá zákaznice Sabina si řadu CAVIAR de Russie moc oblíbila, extrakt z černého kaviáru. Sibiřské bylinky a extrakt z těchto divokých rostlin jí poskytují dokonalou péči. Chci vás dneska podrobněji seznámit, co všechno kaviárová péče obsahuje, jaké jsou její účinky a na co se při svém "kaviar-relax" můžete u mě těšit.


Extrakt z černého kaviáru je dobře známý pro své omlazující vlastnosti. Je bohatý na proteiny, minerální látky a vitamíny, které vyživují pokožku, pomáhají zpomalit proces stárnutí kůže. Tím, že aktivují vlastní schopnosti pokožky k tvorbě kolagenu, zajišťují zcela přirozenou regeneraci pleti.


Planě rostoucí sibiřské byliny obsahují vitamíny, saponiny, fytoncidy a taniny, které působí uklidňujícím způsobem a zanechávají pokožku hladkou. Řasy z Faerských ostrovů jsou bohaté na vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C, E, stopové prvky a jód. Díky tomu zaručují čištění pleti do hloubky a obnovují přirozenou hydratační rovnováhu pleti. 

Komplexní kosmetické ošetření obsahuje všechny tyto produkty a postupy:

  • Copenhagen Pleťové mléko na obličej proti známkám stárnutí Caviar de Russie - podporuje hydrataci, výsledkem je čistá a zdraví vyzařující pokožka.

  • Copenhagen Peeling na obličej proti stárnutí Caviar de Russie - tento peeling podporuje regeneraci pokožky, zanechává jí jemnější a měkčí na dotek. Váš obličej získá odpočatý a zářivý vzhled.

  • Copenhagen Obličejová maska proti stárnutí Caviar de Russie - maska Vám dodá zvláštní péči a výživu pokožky. Obsahuje přírodní složky, které přispívají k regeneraci pokožky a obnovují její tonus a pružnost. Masku naneseme a necháme působit 10 minut, poté opláchneme teplou vodou.

  • Copenhagen Sérum na víčka proti známkám stárnutí Caviar de Russie - zvyšuje pružnost pokožky, aktivuje procesy buněčné obnovy a výroby kolagenu. Komplex aminokyselin dodává měkkost a hebkost.

  • Copenhagen Sérum na obličej proti stárnutí Caviar de Russie - sérum na obličej dělá Vaši pokožku hladší a zjemňuje vrásky. Extrakt z černého kaviáru je známý pro své omlazující účinky, je bohatý na proteiny, minerální látky a vitamíny, které zpomalují proces stárnutí, podporují proces obnovení pokožky a produkci kolagenu. Nízkomulekulární a vysokomolekulární kyselina hyaluronová hydratuje pokožku a obnovuje přirozenou schopnost pokožky zachovávat vlhkost, má také liftingový účinek.

  • Copenhagen Krém na obličej proti stárnutí Caviar de Russie - Krém intenzivně vyživuje pokožku a dává jí neobyčejnou měkkost a pohodlí, má omlazující účinek, pokožka září a skutečně vypadá mladě, svěže, zkrátka prozářeně.
A to nejlepší nakonec:

Mám pro vás milé zákaznice speciální zvýhodněnou cenu této komplexní péče - po celou dobu příspěvku péče Caviar de Russie pouze za 799 Kč.

AKCE PLATÍ DO 31.10.2020


Můžete mne kontaktovat na telefonním čísle 603 195 888 nebo na e-mailu lucka.pittrova@seznam.czBudu se na Vás moc těšit

S péčí a láskou

Vaše SOLE

51 zobrazení0 komentářů
sole2.png